Telefon: 0236-344004

Anunt public reabilitare strada Tuluc

Creat: 21 Decembrie 2017

ANUNT PUBLIC:

Comuna Vînatori anunta publicul interesat asupra luarii deciziei etapei de incadrare de catre APM Galati, fara evaluarea impactului asupra mediului pentru proiectul ‘REABILITAREA STRADA TULUC IN COMUNA VINATORI JUDETUL GALATI”, propus a fi realizat pe amplasament situat in extravilan comuna Vînator, judetul Galati, nu se supune evaluarii impactului asupra mediului.
 Informatiile privind proiectul deciziei de incadrare si motivele care o fundamenteaza pot fi consultate la. sediul APM Galati din Galati str. Regiment 11 Siret, nr. 2, in zilele de luni-joi, intre orele 8:30 – 16:00 si vineri intre orele 8:30 – 13:30 precum si la urmatoarea adresa de internet http://apmgl.anpm.ro – reglementari – acordul de mediu – proiect decizie etapa de incadrare.
Publicul interesat poate inainta comentarii/observatii la proiectul deciziei de incadrare in termen de 5 zile de la data publicarii prezentului anunt , pana la data de 26.12.2017

PRIMAR
GHINEA MARIAN

Click aici pentru a descarca anuntul.